Prodajni centri

U svim Elgrad prodajnim centrima nalaze se bogato opremljeni i osmišljeni prodajno-izložbeni prostori, te uz mogućnost konzumiranja osvježavajućih napitaka ili prelistavanja dnevnih novina, stvara se ambijent koji pridonosti užitku kupovanja kod nas!

Zagreb

Jankomir, Vučak 30

 

GMaps koordinate

PLOČE
T. +385 01 5502 400
F. +385 01 5502 405
E. jankomir@elgrad.hr

OKOVI
T. +385 01 5502 406
F. +385 01 5502 408
E. jankomir-okovi@elgrad.hr

RADNO VRIJEME
pon-pet: 7:00 – 20:30
sub: 7:00 – 14:00

Zagreb

Žitnjak, Slavonska avenija 62

 

GMaps koordinate

PLOČE
T. 01 5580 300
F. 01 5580 310
E. zitnjak@elgrad.hr

OKOVI
T. 01 5580 311
F. 01 5580 312
E. zitnjak-okovi@elgrad.hr

RADNO VRIJEME
pon-pet: 7:00 – 20:30
sub: 7:00 – 14:00

Rijeka

Škurinje, Osječka 73

 

GMaps koordinate
PLOČE
T. 051 400 555
F. 051 400 553
E. rijeka@elgrad.hr

OKOVI
T. 051 580 900
F. 051 580 901
E. rijeka-okovi@elgrad.hr

RADNO VRIJEME
pon-pet: 7:00 – 20:30
sub: 7:00 – 15:00

Zadar

Gaženička 28

 

GMaps koordinate

PLOČE
T. 023 341 653
F. 023 341 637
E. zadar@elgrad.hr

OKOVI
T. 023 341 653
F. 023 341 637
E. zadar-okovi@elgrad.hr

RADNO VRIJEME
pon-pet: 7:30-19:00
sub: 7:00 – 14:00

Sisak

Zagrebačka 48

 

GMaps koordinate
PLOČE
T. 044 532 150
F. 044 532 154
E. sisak@elgrad.hr

OKOVI
T. 044 532 152
F. 044 532 154
E. sisak-okovi@elgrad.hr

RADNO VRIJEME
pon-pet: 8:00 – 18:00
sub: 8:00–13:00

Varaždin

Cehovska 2

 

GMaps koordinate
PLOČE
T. 042 204 297
F. 042 204 298
E. varazdin@elgrad.hr

RADNO VRIJEME
pon-pet: 7:30–20:30
sub: 7:00–14:00

Pula

Galižana, Puljska 31
(Vodnjanska cesta)

 

GMaps koordinate
PLOČE
T. 052 350 808
F. 052 350 806
E. pula@elgrad.hr

OKOVI
T. 052 350 807
F. 052 350 806
E. pula-okovi@elgrad.hr

RADNO VRIJEME
pon-pet: 9:00 – 17:00
sub: 8:00–12:00

Slavonski Brod

Sjeverna vezna cesta 27

 

GMaps koordinate
PLOČE
T. 035 260 383
F. 035 260 384
E. slbrod@elgrad.hr

OKOVI
T. 035 260 383
F. 035 260 384
E. slbrod-okovi@elgrad.hr

RADNO VRIJEME
pon-pet: 8:00 – 18:00
sub: 8:00–13:00